Tuesday, 05.21.2019
Help for your pc
Search
Login form
Site menu
Get cash from your website. Sign up as affiliate.
Main » 2011 » September » 24 » Windows 8 eshte shume i shpejte ne gjithcka ...!!!
1:56 PM
Windows 8 eshte shume i shpejte ne gjithcka ...!!!

Windows 8 eshte shume i shpejte ne gjithcka ...!!!


Microsoft na premtoi përmirësime të mëdha në punën me Windows 8 dhe ndërkohë OS i ri mund të jetë ende në foshnjërinë e saj, ajo duket të jetë gjallë deri në këto pretendime.Gjatë në Lifehacker ata vendosën të vënë pretendimet e Microsoft-it në provë dhe u zhvilluan disa teste me shpejtësi për të krahasuar previewn e  Windows8 neWindows 7.

Ata kane kryer disa prova ne windows 8 preview me disa programe te installuara dhe disa gjera tjera dhe ka kthyer pergjigje pozitive

Sistemi i përdorur për të provuar ata  ishte një 3.8GHz Intel Core i7 me 6GB e RAM, njëharddrive 2TB dhe një GeForce Nvidia GT 9800.

Views: 466 | Added by: altinhacker | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
Copyright © Help for your pc Albania
Website builderuCoz